Jest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele.

Proces ten może mieć ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulację. 

MTVSS – to bardzo delikatny zabieg o wielkiej mocy oddziaływania. Wymaga odpowiedniego, pozbawionego jakiegokolwiek nacisku dotyku we właściwych punktach na ciele. Odczuwany jest przez osobę przyjmującą jako coś głęboko relaksującego, tworzącego poczucie takiej przestrzeni w ciele, jaka zapewne nie była jej wcześniej znana i doświadczana.

Jest to fenomenalny proces dla wszystkich, którzy mają dosyć odczuwania chorób i słabości w ciele; dla tych, którzy zainteresowani są wzmocnieniem swojego ciała, a przede wszystkim swojego systemu immunologicznego. Mowa tu o wsparciu poprzez otrzymywanie energii zabiegu MTVSS oraz energetycznej stymulacji organizmu, a nie o wsparciu farmakologicznym. Jest to również zaproszenie dla tych, którzy chcą szybciej i łatwiej wychodzić z problemów zdrowotnych, wracać do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach, lżej przechodzić ciężki wysiłek fizyczny, czy też efektywniej wykonywać ćwiczenia fizyczne. MTVSS bardzo wspomaga osoby zmagające się z chorobami, nowotworami i problemami zdrowotnymi.

Jeżeli otrzymasz ten proces co tydzień przez 10 tygodni ciało zacznie funkcjonować tak jak zostało zaprojektowane, zmienisz wzorzec ciała na pierwotny, czyli pozbawiony doświadczeń, traum i chorób.

W ciężkich stanach, w pierwszym stadium terapii wskazana jest większa częstotliwość. Ustalamy to zawsze indywidualnie

Sesja trwa do 2 godzin

inwestycja w siebie – 250 zł


Drukuj